Strona główna > Wiadomości


Analiza - kontrakty FW20 - 23.06.2017

Kurs kontraktów terminowych FW20 pomimo czwartkowej korekty spadkowej (-0,48%) nadal pozostaje w konsolidacji, która przebiega w trójkącie. W przypadku gdyby spadek był kontynuowany również w piątek, to na kolejne wsparcia powinien napotkać na poziomach 2297 pkt., 2275 pkt. i 2267 pkt. Natomiast w sytuacji gdyby na rynku pojawiły się wzrosty to najbliższe linie oporów można będzie wyznaczyć w okolicach 2328 pkt., 2338 pkt. oraz 2364 pkt.   

Z dzisiejszego kalendarza publikacji makroekonomicznych wpływ na przebieg notowań mogą mieć wstępne odczyty czerwcowych wskaźników PMI dla sektora usług i przemysłowego między innymi z Francji (godz. 9.00) , Niemiec (godz. 9.30), Eurolandu (godz. 10.00) i USA (godz. 15.45). Nie bez znaczenia może okazać się rozpoczynający w piątek szczyt Unii Euroopejskiej.

Treść powyższych analiz i komentarzy jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autorów i nie może być inaczej interpretowana. Prezentowane analizy i komentarze nie stanowią rekomendacji ani porady o charakterze ogólnym w rozumieniu przepisów prawa polskiego w szczególności Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów. Autorzy ani InvestTracer.com nie ponoszą odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podejmowanych na podstawie niniejszych komentarzy i analiz, a ich odbiorcy wykorzystują je wyłącznie na własne ryzyko i odpowiedzialność.  

(InvestTracer.com)