Strona główna > Wiadomości


Analiza - kontrakty FW20 - 09.06.2017

Czwartek był kolejnym dniem solidnych wzrostów kontraktów terminowych FW20 (+1,89%) zakończonym na poziomie 2344 pkt. Nie doprowadziło to jednak do istotnej zmiany bieżącej sytuacji technicznej tego instrumentu. Tak, więc w przypadku kontynuacji wzrostów na piątkowej sesji kolejnych linii oporów będzie można oczekiwać na poziomach 2347 pkt., 2359 pkt. i być może 2378 pkt. Natomiast w przypadku pojawienia się spadków to najbliższe wsparcia można wyznaczyć w okolicach 2338 pkt., 2324 pkt. oraz 2317 pkt.

Z kalendarza publikacji makroekonomicznych na szczególna uwagę zasługują dane dotyczące majowej inflacji CPI i PPI w Chinach (godz. 3.30) i kwietniowy Bilans handlu zagranicznego w Niemczech (godz. 8.00).

 

Treść powyższych analiz i komentarzy jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autorów i nie może być inaczej interpretowana. Prezentowane analizy i komentarze nie stanowią rekomendacji ani porady o charakterze ogólnym w rozumieniu przepisów prawa polskiego w szczególności Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów. Autorzy ani InvestTracer.com nie ponoszą odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podejmowanych na podstawie niniejszych komentarzy i analiz, a ich odbiorcy wykorzystują je wyłącznie na własne ryzyko i odpowiedzialność.  

(InvestTracer.com)