Strona główna > Wiadomości


Analiza - kontrakty FW20 - 06.06.2017

Poniedziałkowa przecena kontraktów terminowych FW20 zatrzymała się na ważnym wsparciu przebiegającym na poziomie 2269 pkt. Ewentualne jego pokonanie otworzyłoby drogę w kierunku kolejnych wsparć przebiegających w okolicach 2256 pkt. i 2232 pkt. Natomiast gdyby doszło do odbicia to kolejne linie oporów powinny przebiegać na poziomach 2289 pkt., 2303 pkt. oraz 2315 pkt.

Wtorkowy kalendarz publikacji makroekonomicznych mogących wpłynąć na przebieg notowań jest praktycznie pusty. Warto jednak zwrócić uwagę na odczyt czerwcowego indeksu Sentix (godz. 10.30) i dane dotyczące kwietniowego poziomu sprzedaży detalicznej w Eurolandzie (godz. 11.00).

Treść powyższych analiz i komentarzy jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autorów i nie może być inaczej interpretowana. Prezentowane analizy i komentarze nie stanowią rekomendacji ani porady o charakterze ogólnym w rozumieniu przepisów prawa polskiego w szczególności Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów. Autorzy ani InvestTracer.com nie ponoszą odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podejmowanych na podstawie niniejszych komentarzy i analiz, a ich odbiorcy wykorzystują je wyłącznie na własne ryzyko i odpowiedzialność.  

(InvestTracer.com)