ilustracja o serwisie

Nasza misja i cel 

Naszą misją i celem jest dostarczenie inwestorom skutecznych rozwiązań inwestycyjnych wspomagających podejmowanie decyzji na rynkach finansowych. W swoich rozwiązaniach łączymy innowacyjne podejście do inwestowania z najnowszymi zdobyczami naukowymi. Mimo, że nasze rozwiązania oparte są o zaawansowane algorytmy decyzyjne, rezultat końcowy, który Państwu prezentujemy jest przedstawiony w sposób prosty i zrozumiały.

 

 

Nasze zasady 


Innowacyjność i profesjonalizm 

Jesteśmy nastawieni na oferowanie najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań wspomagających proces podejmowania decyzji inwestycyjnych. Posiadamy unikalne w skali kraju i świata algorytmy i wzory użytkowe. Czerpiemy inspiracje z najnowszych zdobyczy naukowych.

 

 

 

 


Prostota i transparentość 

Mimo, że stosowane przez nas algorytmy są zaawansowane, przedstawiamy je w sposób prosty i zrozumiały dla każdego w formie wykresów, wzorów użytkowych. Nastawiamy się na wyjaśnianie jak powstały nasze produkty, przestawiamy przykłady ich zastosowania. Dominującą formą prezentacji są rankingi, wykresy, efekty końcowe procesów decyzyjnych.

 

 

 

 


Zaangażowanie i pasja 

Jesteśmy pasjonatami rynków kapitałowych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie teoretyczne i praktyczne w inwestowaniu, dlatego z przyjemnością angażujemy się w budowę i rozwój portalu i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań pomagających w inwestowaniu.

 

 

 

 


Skuteczność i wszechstronność

Stawiamy na skuteczność sygnałów inwestycyjnych. Stale pracujemy nad doskonaleniem naszych rozwiązań aby przynosiły doskonałe efekty. Wszechstronność wyraża się w naszym podejściu do Klienta. Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania inwestycyjne, ale również dla inwestorów bardziej samodzielnych dajemy do dyspozycji narzędzia, które pozwalają samodzielnie podejmować decyzje.

 

 

 


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w sekcji Produkty na stronie głównej Serwisu oraz do korzystania z Serwisu InvestTracer.com